На протязі 6-7 березня 2015 р.Б. у м. Чорткові, при парафії Непорочного Зачаття Пресвятої Богородиці, відбулися реколекції для батьків і дітей з особливими потребами та спільнот, які ними опікуються.

У днях духовної віднови взяли участь більше 50 осіб, які мали можливість молитися на Святій Літургії та Хресній Дорозі, слухати духовні науки. Реколектанти наголошували на Божій присутності в житті кожного з нас, у тому, що Господь про кожного з пам’ятає, любить та опікується.

Батьки поділилися своїми радощами та турботами, а діти – познайомилися з новими друзями та цікаво провели час.

У науках взяли участь різні спільноти: «Віра і Світло», «Дім милосердя», що діють при Катедральному Соборі м. Чорткова, парафіяльна спільнота «Карітас», що при парафії Непорочного Зачаття Пресвесвятої Богородиці. Дані спільноти мали можливість знайти спільні точки дотику, зокрема відкриваючи для себе один одних у спілкуванні та ділячись власним унікальним досвідом праці.

Дякуємо всім, хто спричинився до організації та проведення цієї зустрічі, та всіх хто взяв в ній участь!

Учасниця спільноти "Віра і Світло"

У м. Чорткові відбулись реколекції для дітей з особливими потребами https://buchacheparchy.org.ua/ Super User