У рамках духовної формації відбулася зустріч священиків Бучацької єпархії УГКЦ з о. д-р Ігорем Бойком, експертом з біоетики, доктором морального богослов'я, ректором Львівської семінарії Святого Духа УГКЦ.

Священики дізналися про вчення Церкви щодо зачаття людського життя, евтаназії, аборту, сурогатного материнства. Отець Ігор вияснював, хто є людиною, чому людина є особою, а також розвинув тему про репродуктивні технології. Присутні мали змогу почути думку Церкви та донести її своїм вірним.

«Позиція католицької біоетики стосовно репродуктивних технологій основується на цінності та гідності людської особи. Етика не противиться медичному прогресові, вона дає орієнтири та межі, які не можна переступати. Медицина повинна служити добру людини, тобто поважати гідність і свободу особи в її цілісній правді. Це надзвичайно відповідальне завдання, коли йдеться про сферу передавання людського життя», – підсумував доповідач.

Прес-служба Бучацької єпархії УГКЦ

Зустріч священиків Бучацької єпархії УГКЦ з експертом з біоетики о. І. Бойком https://buchacheparchy.org.ua/ Super User