Хресна дорога розпочалася від церкви Вознесіння Господнього. Апостольський Адміністратор Бучацької єпархії Високопреподобний о. Дмитро Григорак, ЧСВВ звернувся до пастви зі вступним словом про значення хресної ходи та особливо акцентував на вшануванні мощів блаженного мученика о. Еміліана Ковча. Наступними стаціями Хресної дороги служили пам’ятні хрести, капличка Люрдської Богоматері, знаки духовно-історичного значення та храми міста. У ході взяло участь численне духовенство на чолі з Апостольським Адміністратором Впрп. о. Дмитром Григораком, ЧСВВ, представники місцевих монаших спільнот, студенти Чортківської Дяківсько-Катехитичної академії та миряни різних конфесій. Молитву в честь Терплячого Ісуса також супроводжували страсні пісні та розважання.

Хресна дорога мала екуменічний характер, щоправда лише культовому сакрально-архітектурному сенсі, адже, не зважаючи на конфесійну приналежність, хід зупинявся біля кожного розп’яття. У Хресній ході брали участь представники Римо-Католицької конфесії.

До Хресної ходи прилучались невеличкі групи, які вливались у тлум вірних на різних стаціях. Зупинялись також і пересічні перехожі.

Віталій Затильний

У страсному часі Хресна хода вулицями міст і сіл стала вже традиційною. https://buchacheparchy.org.ua/ Super User