Однією з наболілих проблем українського суспільства і надалі залишається проблема алкоголізму, від якої страждає багато українців. Страждають не тільки самі залежні, але і їхні сім’ї та рідні. Тому проблема алкоголізму стається суспільною трагедією і суспільство повинно шукати можливі шляхи виходу з цієї кризи.

Патріарша Комісія УГКЦ в справах душпастирства та охорони здоров’я у своїй структурі має підкомісію «За тверезе життя», яка власне, займається проблематикою алкозалежних.

19 листопада в приміщені єпархіального управління Бучацької єпархії, з благословення Апостольського Адміністратора о. Дмитра Григорака, було проведено семінар для священиків на тему алкоголізму та шляхів подолання цієї хвороби і роль священика у цьому. Семінар провів о. д-р. Андрій Логін, голова підкомісії «За тверезе життя», який професійно займається цією проблематикою. Він докладно пояснив для присутніх сутність та глибину цієї важкої недуги, і що для її подолання потрібно прикласти великих зусиль і багато часу.

Для того, щоб кинути пити, у даний час існує величезне число різноманітних методів, але жодне лікування не допомагає, оскільки знімає тягу до алкоголю лише на деякий час. А головною умовою тверезого життя – це тверезо мислити та спілкуватися з оточуючими і допомогти цьому, власне, покликане суспільство і священики, як духовні провідники.

Семінар https://buchacheparchy.org.ua/ Super User