Представники Бучацької єпархії прийняли участь в форумі «Служіння Милосердя»

27 квітня 2018 р. Б. в Львівській Духовній Cемінарії Святого Духа відбувся форум «Служіння Милосердя» для представників харитативних спільнот та парафіяльних Карітасів.

Даний захід провела Комісія у справах мирян УГКЦ та Відділ соціального служіння УГКЦ.

Форум розпочався Божественною Літургією, яку очолив Преосвященний Владика Василь Тучапець, ЧСВВ - Екзарх Харківський та голова Відділу соціального служіння УГКЦ.

30041806

На форум з’їхалися представники парафіяльних Карітасів та лідери мирянських спільнот з усіх єпархій нашої Церкви. Бучацьку єпархію представляли: синкел соціального служіння - о. Роман Бронецький, п. Ольга Росляк - голова комісії у справах мирян, о. Іван Шуфлат та п. Ганна Стасюк. Почесним гостем був отець Браян Колодійчук, МС - канадієць українського походження, один із перших священиків Згромадження Місіонерів Милосердя заснованого Мати Терезою з Калькути на початку 80 років. Останні роки життя св. Терези він супроводжував цю Велику Святу у Її подорожах та провадив процес Її беатифікації.

Підчас форуму присутні мали змогу послухати доповіді експертів про роль соціального служіння та діяльність парафіяльних Карітасів в УГКЦ, презентацію діяльності парафіяльних Карітасів у Львівській Архиєпархії та отримати Благословення Преосвященного Владики Василя на Милосердну та плідну працю.

Повідомила п. Ганна Стасюк

Представники Бучацької єпархії прийняли участь в форумі «Служіння Милосердя» https://buchacheparchy.org.ua/ Super User