Бучацька Єпархія УГКЦ

Пошук

 


Designed by:
Site hosting Joomla Templates
Web hosting services
Четвер, 22 вересня 2016
Уперше в Україні відбувся з’їзд Марійських центрів Європи Друк Email

Уперше в Україні відбувся з’їзд Марійських центрів Європи

19-22 вересня делегати 20 найбільших Марійських духовних центрів Католицької Церкви з усієї Європи зібралися у Зарваниці. Такий з’їзд проходив вперше не тільки у відомому відпустовому місці Тернопільщини, а й в Україні.

Делегати з Франції, Польщі, Ірландії, Словаччини, Угорщини, Англії, Румунії, Швейцарії та Латвії взяли участь у спільній конференції, під час якої гостям представили історичні та богословські виміри вшанування Богородиці в українській культурі, молитві з Архиєреями та вірними УГКЦ, побували у музеї-садибі Патріарха Йосифа Сліпого в селі Заздрість Теребовлянського району, а також пройшли центром Тернополя, завітали до Архикатедри УГКЦ.

Read more...

Що маємо знати про храм і богослужіння? З історії Таїнства Подружжя (VIII – XVIІ ст.) Друк Email

Що маємо знати про храм і богослужіння? З історії Таїнства Подружжя (VIII – XVIІ ст.)

З кінця VIII ст. датується найдавніший збережений рукопис візантійського евхологіону (наша книга – требник) – Кодекс Barberini 336,  у якому описані вже чини заручин і вінчання. Дані цього манускрипту відповідають даним інших манускриптів ІХ – Х століть. Згідно з цими рукописами, первісний візантійський чин вінчання складався з наступних елементів:

Read more...

Бучацька Єпархія УГКЦ, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting