Бучацька Єпархія УГКЦ

Пошук

 


Designed by:
Site hosting Joomla Templates
Web hosting services
П'ятниця, 09 вересня 2016
Міжнародна науково-практична конференція «Требник Київський 1646 р., як відображення богослужбово-пасторальної реформи митрополита Петра Могили» Друк Email

Міжнародна науково-практична конференція «Требник Київський 1646 р., як відображення богослужбово-пасторальної реформи митрополита Петра Могили»

Read more...

Кожний день роботи Синоду Єпископів УГКЦ складається з молитви і сесійних засідань Друк Email

Кожний день роботи Синоду Єпископів УГКЦ складається з молитви і сесійних засідань

Кожного дня робота Синоду Єпископів УГКЦ, який зараз триває у Брюховичах, складається з двох важливих складових: молитви і сесійних засідань. Варто відзначити, що вранці єпископи служать Літургію, перед обідом Шостий час, ввечері – Вечірню. Проповідником на цій сесії Синоду є отець Мирослав Татарин з Канади.

Read more...

Незалежність держав така ж природна, як свобода поодиноких осіб Друк Email

Незалежність держав така ж природна, як свобода поодиноких осіб

Цими днями часто чуємо слово «незалежність». Не треба дивуватися, бо це поняття дуже важливе, надто тому, що Українська Держава завершила перших двадцять п’ять років свого незалежного існування в останніх століттях.

Read more...

Владики Синоду Єпископів УГКЦ в Перемишлянах і Уневі провели день духовної віднови Друк Email

Владики Синоду Єпископів УГКЦ в Перемишлянах і Уневі провели день духовної віднови

8 вересня відбувся день духовної віднови для владик Синоду Єпископів УГКЦ. Цього дня владики вирушили до Перемишлян, що на Львівщині. Тут, біля монумента блаженному священномученику Омелянові Ковчу о. д-р Мирослав Татарин, духовний провідник реколекцій, зачитав фрагмент листа цього новомученика УГКЦ, написаний ним у концтаборі Майданека.

Read more...

Владика Андрій (Сапеляк) запросив членів Синоду Єпископів УГКЦ на свій столітній ювілей Друк Email

Владика Андрій (Сапеляк) запросив членів Синоду Єпископів УГКЦ на свій столітній ювілей

7 вересня владики Синоду Єпископів УГКЦ зустрілися із владикою Андрієм (Сапеляком), Єпископом-емеритом УГКЦ в Аргентині, у Патріаршому домі у Львові. «Я зворушений тим, як багато у нас є владик. А колись нас було так мало…І це Божа рука над нашою Церквою і Україною », - сказав владика Андрій до владик Синоду.

Read more...

«Ми не можемо повернути назад ваших найдорожчих, але можемо розділити ваш біль», – Глава УГКЦ до родичів загиблих в АТО Друк Email

«Ми не можемо повернути назад ваших найдорожчих, але можемо розділити ваш біль», – Глава УГКЦ до родичів загиблих в АТО

Ми хотіли приїхати на це кладовище, щоб стати перед могилами наших героїв – військовослужбовців і волонтерів, які поклали своє життя на вівтар України. Жертва, яку вони склали, є нашим великим скарбом – духовним і національним. Цей скарб стане наріжним каменем нової вільної України. На прикладі цього духовного скарбу будуть виховуватися нові покоління українців.

Read more...

Бучацька Єпархія УГКЦ, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting