Перші дні кожного місяця є важливим часом для членів Апостольства молитви –спільноти мирян, які мають особливу набожність до Пресвятого Серця Христового, Непорочного Серця Пречистої Діви Марії, а також регулярно відмовляють таїнства Вервиці. Це згуртування вірних діє уже довгі десятиліття і щоразу поповнюється новими членами, які приймають посвяту і беруть на себе певні зобов’язання. Діяльність Апостольства молитви здійснюється під опікою духовенства. Саме тому 5 липня (у першу суботу місяця) у Катедральному соборі святих Верховних апостолів Петра і Павла відбулося єпархіальне зібрання членів цієї молитовної спільноти.

З’їзд розпочався Святою Літургією, яку очолив Апостольський Адміністратор Високопреподобний о. Дмитро Григорак, ЧСВВ у співслужінні з духовенством. На зібрання був також запрошений особливий гість – ієромонах Крехівського Василіанського монастиря о. Василь Мендрунь, ЧСВВ. Після Святої Літургії духовенство із мирянами відслужили Молебень до Серця Христового. Згодом присутні прочитали молитву-акт посвяти Найсвятішому Серцю Ісуса. До членів Апостольства молитви із напутнім пастирським словом звернувся о. Василь, котрий у своїй промові зосередив увагу на молитві та важливості творення молитовної спільності. На закінчення зібрання о. Дмитро подякував присутнім мирянам за їхнє служіння у спільноті й особливе сповідування віри.

ЧЛЕНИ АПОСТОЛЬСТВА МОЛИТВИ З РІЗНИХ РЕГІОНІВ ЄПАРХІЇ ЗБИРАЛИСЬ У ЧОРТКОВІ https://buchacheparchy.org.ua/ Super User