Велопроща з с. Нагірянка до Улашківської Богородиці

20 серпня 2021 р. Б., cвященики з с. Нагірянки, парафії Успіння Пресвятої Богородиці УГКЦ, о. Дмитро Ненчин і о. Іван Паламар організували велопрощу парафіян до Улашківської чудотворної ікони Пресвятої Богородиці, що у монастирі отців - Василіян, приурочену 30- тій річниці Незалежності України.

У прощі взяли участь 50 осіб: це і діти (наймолодші 10 років), і молодь, і сім'ї, і вчителі, і лікарі, і представники влади. Учасників радо зустріли отці-Василіяни. Всі разом молилися у стіп Богородиці Молебень, вервицю перед чудотворною іконою за Україну, парафію, за учнів та вчителів, лікарів, заробітчан, за владу. Також відвідали старовинну наскельну церкву монахів - Василіян. Повертались всі додому під чудовими враженнями, особливо наймолодші діти, під супроводом поліцейської машини. За словами священиків, такі прощі стануть традицією на парафії, вони здружують різні покоління, показують важливість спільної молитви, яка є джерелом правдивого християнського життя. Також проща до Улашківської Богородиці дає добрий приклад для молодого покоління, показує правдиве місце, де береться благословення на добрі справи, де розв'язуються проблеми, де зцілюється людська душа і тіло.

Прес-служба Бучацької єпархії УГКЦ

Велопроща з с. Нагірянка до Улашківської Богородиці https://buchacheparchy.org.ua/ Super User