Фестиваль Літнього Миколая

22 травня 2021 року відбувся «Фестиваль Літнього Миколая» у с. Бобрівники на Монастирищині.

Особливістю свята став дарунок від Владики Іринея Білика, ЧСВВ - Папського каноніка, - мощі святого Миколая Мирликійського, які урочисто були внесені владикою Димитрієм Григораком, ЧСВВ - єпархом Бучацьким, до реколекційного будинку, на постійне перебування у храмі святого Миколая.

Учасники Формаційної Школи Святого Миколая висловили щиру подяку владиці Іринею Білику за сприяння в отриманні мощей їхнього покровителя.

Розпочалося святкування із Архієрейської Святої Літургії, яку очолив Владика Димитрій у співслужінні отців Бучацької єпархії.

Звертаючись до вірних у своєму пастирському слові, єпископ заохотив наслідувати діла милосердя Святого Миколая. Вміти, як цей святий, ділитися любов'ю з потребуючими, зауважувати наших ближніх, коли вони є у потребі.

Згідно програми, до учасників фестивалю з духовним словом звернувся о. Роман Лаба OSPPE.

Молитви на вервиці та адорація Найсвятіших Тайн, а відтак вночі - Свята Літургія Латинського обряду, яку очолив архієпископ і митрополит Львівський Мечислав Мокшицький, дали нагоду присутнім задуматися над практикуванням християнських чеснот на щодень.

Прес-служба Бучацької єпархії УГКЦ

Фестиваль Літнього Миколая https://buchacheparchy.org.ua/ Super User