«Бог запрошує нас до смирення», - Владика Димитрій

Владика Димитрій (Григорак), ЧСВВ - єпарх Бучацький УГКЦ, 18 квітня 2021 р. Б., очолив Архиєрейську Святу Літургію у храмі Святого Архистратига Михаїла в смт. Мельниця-Подільська.

Того ж дня єпископ освятив архітектурну композицію «ХРЕСНА ДОРОГА», яка споруджена при храмі.

Звертаючись до вірних, єпископ сказав: «На прикладі життя Марії Єгипетської бачимо, що немає такого гріха, який би Бог не простив. Бог є безмежним милосердям, але для тих, хто кається. Навернення, покаяння-це пізнання і прийняття правди про себе. Ми маємо право на помилку. Людське є падати, диявольське - перебувати в грісі, але Боже - вставати з гріха».

«Згідно сьогоднішнього Євангелія, бачимо, як апостоли чули від Ісуса про терпіння і смерть і не розуміли. Як це важко, коли тебе найближчі не розуміють! Двоє з апостолів захотіли слави, зробивши свої людські висновки про місію Ісуса. Христос навчає нас нині бажати замість слави служіння ближнім. Христос прийшов віддати життя за кожного з нас. Ми є люди, але ми є родина з Богом. Варто про це пам'ятати. Наш Бог є всемогутній, але смиренний, і нас сьогодні теж запрошує до смирення», - зауважив єпископ.

Прес-служба Бучацької єпархії УГКЦ

«Бог запрошує нас до смирення», - Владика Димитрій https://buchacheparchy.org.ua/ Super User