про посилену працю по захисту людського життя

і моралі

СЛАВА ІСУСУ ХРИСТУ !

Вважаю своїм обовязком звернути Вашу увагу на трагедію, що проходить поряд з нами, викликану розмахом убивств найслабших, безпомічних і беззахисних людей - ненароджених дітей, стареньких і тяжко хворих!

  Поряд з "хірургічним" способом абортування, ненароджених дітей вбивають і другими абортивними засобами, намагаючись різними шляхами приховати їх справжню дію.

  Спіраль у наші дні стала одною з найчастіших причин смерті в наших сторонах. Вона убиває більше число людей, ніж реєструється офіційно здійснених абортів і жертв будь-котрої з минулих воєн.

  Встановлено ранніми "бета ХЦГ" тестами  на вагітність, що зачаття відбувається при вживанні усякого виду спіралі, а сама спіраль у такому випадку вбиває дитя найчастіше у віці 1 - 2 тижні, перешкоджуючи його закріпленню в матці, в період коли жінка звичайно навіть не знає, що вона вагітна. Протягом року одна спіраль вбиває БЕЗЛІЧ ДІТЕЙ.

  При використанні багатьох інших засобів, названих "протизачаточними", відбувається зачаття. Ці засоби так само убивають дітей у перші дні їх життя (всі види таблеток проти дітей, різні посткоітальні засоби Депо-Провера, імплантате, вакцинації проти вагітності, а за опублікованими даними - часом і сперміцидні засоби ("ноноксінол-9").

  Всі ті, хто ненавидить життя, фармацевтична промисловість, деякі працівники "охорони здоровя" і їх помічники ведуть проти ненароджених справжню війну, котру за кількістю жертв можна назвати Третьою світовою війною! Вони прикладають величезні зусилля, щоб якнайбільше число жінок і мужчин заразити ідеєю застосування убивчих засобів; а неграмотні люди, приймаючи це на віру, навіть не догадуються, що тим самим убивають своїх власних синів і дочок!

  То ж встаньмо на захист цих невинних жертв, яких убивають різними способами! Памятайте: все, що ми заподіяли одному з наших найменших братів, ми причинили самому Ісусу Христу! І якщо хтось із нас опустив можливість оборонити цих немовлят, яких убивають спіраллю, таблетками і другими подібними засобами, значить - він пропустив можливість оборонити Христа!

  Незважаючи на те, що про ці трагічні випадки вже неодноразово згадувалось в нашій католицькій пресі, цілком ясно, що цього було замало. Багато людей постійно не читають таку літературу, а деякі просто не ходять в церкву.

  З біологічної точки зору, поряд з убивством ненароджених дітей, людству все більше загрожує і смертельна хвороба СНІД, що з блискавичною швидкістю захоплює нашу землю, передається не тільки через пластикові протизачаточні засоби, а й поцілунком у губи.

  Дуже часто ми погано ставимось і до старих людей, до тяжкохворих. Часом навіть, якщо це потрібно, рідні не віддають їх у лікарню, щоб поскоріше їх позбутись. Коли священик при відвідуванні недужого зіткнеться з чимсь подібним, або другі люди дізнаються про це, слід зробити все, щоб потребуючому допомогти. Не можна себе вести так, як 500 років тому, коли не було ні лікарень, ні багатьох лікарств. Сьогодні людину можна врятувати від багатьох недуг, чи полегшити і продовжити його життя, про що близькі навіть і не знають. Члени сімї не в стані встановити правильний діагноз, але часто залишають стареньких умирати, мовляв - їх час прийшов. Тільки Всевишній знає, коли й кому приходить смертний час; а ми повинні такою людиною опікуватись і дати їй можливість добре лікуватись. Так відноситись треба до усіх людей без огляду, чи вони рідні із нами, чи ні. Пригадайте милосердного самарянина, що не пройшов повз пораненого, який лежав на дорозі.

  Трапляється, що й працівники охорони здоровя не бажають встановлювати діагнозу і лікувати тяжкохворих, щоби звільнитись від клопіткої турботи. Часто їм приписують заспокійливі: ці діють на них так, що вони перестають їсти, нормально дихати і рухатись, внаслідок, вмираючи від запалення легенів, пролежнів, інфекцій, обезводнення і т.д. Це теж один із способів убивства.

  Що робити?

  1. Посилити молитви, творити жертви.  Частіше відправляти Святі Літургії в обороні невинного життя. Раджу вводити для цієї мети постійне поклоніння перед Святими Дарами; працювати над зміцненням католицької віри.

  2. Інформувати про убивче діяння спіралі, таблеток і других засобів проти дітей з метою, щоб відвернути людей від їх вживання, спонукуючи і до просвічування інших.

  Сьогодні пропаганда цих засобів посилилась через систему охорони здоров΄я. Але дуже є мало медичних працівників, що борються з тим злом. Якщо ми, віруючі, не будем говорити про це, то хто ж буде?

  Маючи багато контактів із людьми, користуючись авторитетом, для оборони життя багато може зробити священик. Для цього можна  використати уроки Закону Божого, підготовку до шлюбу, сповідь, проповідь, молитви вірних, семінари, виступи, лекції  другі способи спілкування із людьми, спрямовані на ознайомлення їх з цими стражданнями і приєднання їх для справи захисту життя.

  Навіть деякі підручники закликають до вживання абортивних і протизачаточних засобів. А це значить, що церква із свого боку повинна помагати відстоювати перед зваблюванням, вияснюючи учням про недопустимість аборту, застосування контрацептивних засобів і стерилізації.

  Вважаю, що такі церковні документи, як Гумане Віте ( Humanae Vitae) і Донум Віте (Donum Vitae), необхідно роз'яснювати ще тоді, коли учні регулярно ходять на уроки Закону Божого.

  Прошу також, щоб і благословення домів вживалось для поширення доброго,  друкованого матеріалу, бо може трапитись, що це буде одинокий контакт з даною родиною протягом декількох літ. Бо зло найчастіше присутнє особливо в родинах, котрі є далекі від Бога. Не можна лишати людей в невідані або в помилковій впевненості, бо задля цього під загрозою опиниться чиє-небудь життя!

  3. Регулярно проводити зібрання у церкві, виховуючи і навчаючи способів захисту людського життя всіх, хто працює із людьми. До них відносяться священики, монахи і монахині, працівники охорони здоров΄я, фармацевтичних, соціальних органів, вихователі і учителі, службовці засобів масової інформації, юристи, представники влади і політики, працівники мистецтва і т.д.; а особливо ті, хто працює з учнями і студентами.

  Ми повинні добре виховувати і нові покоління людей, особливо - вищеназваних професій і становищ. Вони можуть дуже вплинути на діяльність по захисту і вшануванню життя кожної людини від її зачаття до природної смерті. Церква і священики повинні допомогти їм максимально використати свої можливості відповідно з етичними принципами Католицької Церкви.

  4. Організувати при церквах добрі курси по підготовці для вступлення у шлюб, працювати із подружніми парами; щоб не сталось так, що і по закінченню курсу  вони не зможуть навчитись користуватись котримсь із природних методів і не будуть попереджені про це, що спіраль, таблетки і подібні засоби є знаряддям вбивства.  Поряд з цим, на підготовчих курсах для вступлення у шлюб, теж при дальших зустрічах, повинні бути роз'яснені напрямки церковних документів Гумане Віте і Донум Віте.

  Одним із методів поборювання цих документів є і обставина, що люди не знають їх змісту.

  5. Використовувати і пропонувати для читання відповідну літературу, котру можна розповсюджувати зі столиків католицької літератури в церквах, при хрещенні дітей, відвідуванні сімей, на уроках Закону Божого і т.д. Матеріал можна замовляти в мене безкоштовно.

  Навчати природним методам планування сім'ї.

  Незважаючи на це, що нині є відкриті прості і надійні методи природного регулювання зачаття (метод Біллінгса, симпто-термальний метод), якими подружня пара може користуватись і при регулярному і при нерегулярному жіночих циклах, лікарі і медсестри рідко їх пояснюють. Подібно, як раніше Церква навчала грамоти, гігієни і культури, так і зараз прийшов час навчати в церкві методів природного планування сімї, при дотриманні етичних принципів. Я готовий на будь-яке Ваше запрошення прибути в Ваш район, прочитати подружнім парам лекцію про такі методи, а також - про працю по захисту життя і моральних вартостей. Я можу теж вислати Вам відеокасети такої моєї лекції.

  7. Підключити до молитовної акції "Захистимо усі життя" як можна більше число людей. Інформація про цю акцію є в даній книзі.

  8. Харитативна праця. Часом достатньо лише одного доброго слова; але часто просять люди і про надання їм матеріальної помочі.

  9. Боротися з порнографією. Виразіть свій протест перед відповідними особами в органах влади, як письмово, так і усно. Відвідайте продавців в кіосках і відеотеках, працівників кіно, і рішуче виступіть проти їх неморальних дій. Вони повинні бачити, що священик рішуче протестує і забороняє діяльність подібного роду. Часто кіоски, що продають літературу неморального змісту, встановлюють безпосередньо біля церкви.

  10. Знайти осіб, які виступають проти аборту, за захист життя ненароджених немовлят, зацікавити їх цією працею, регулярно зустрічатись з ними і ознайомлювати їх з можливостями здійснення такої діяльності.

  Підіть разом з ними в органи місцевої влади і в органи охорони здоров΄я, вимагаючи припинення убивства ненароджених немовлят, і підтримки діяльності консультацій по захисту життя ненароджених дітей (по моделі, котру я описую у книзі "За життя").

  11. Відвідувати, подібно як св. Йоан Хреститель, тих хто творить зло - лікарів, медичних сестер і фармацевтів, що приймають участь у ланцюжку смерті, рішуче вимагаючи негайного припинення їх активності спрямованої на зло. Із такою ж метою - організовувати зустрічі з відповідальними особами, з представниками місцевої влади і республіканських органів. Використовуйте свої зв΄язки, знайомства і зустрічі з ними для невідкладного прийняття державного закону, що захищає моральні вартості і життя кожної людини від зачаття до її природної смерті.

  12. Знайдіть або зацікавте всіх бажаючих співпрацювати зі мною в цьому питанні, особливо - тих осіб, котрі працюють з людьми (хоч би одного чоловіка у Вашій парохії), і пришліть мені їх адреси.

  13. На зустрічах священнослужителів обговорюйте дану проблему (напрклад, "Роль священика в спасенні людського життя").

  14. Запобігайте проникненню в школи антирелігійного навчання. Раніше, пропагуючи його у школах, твердили, що Бога немає. Зараз антирелігійну діяльність інтенсивно провадять таким чином, що в деякі шкільні підручники включають тексти, які наводять на застосування протизачаточних і абортивних засобів, виступаючи тим самим проти пятої і шостої Божих Заповідей.

  З лекціями такого неморального змісту виступають у деяких школах. Я прошу Вас активно цьому протидіяти.

  15. Прошу священиків, якщо цього немає, забезпечити у своїх церквах добре закриті сповідальниці з акустичною ізоляцією. Людям легше сповідатись у таких сповідальницях, а сама бесіда дає священикові можливість задавати питання і давати поради по темі, про яку йде мова у цьому зверненні.

  16. Знаходити і вдосконалювати інші численні способи діяльності по захисту людського життя.

  17. Мені буде дуже приємно, якщо Ви ввійдете в контакт зі мною і дасте мені можливість надати Вам допомогу.

    Відданий Христу, доктор мед. АНТУН ЛІСЕЦ, спец. хірург.

                       

DR. MED. ANTUN LISEC

Požeška 11

34335 VETOVO

HRVATSKA - Хорватія – Croatia

Mobitel.:+ 385–91–571–2856                                                                                                       

E–mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

ЗВЕРНЕННЯ ДО КАТОЛИЦЬКИХ ПАРОХІЙ https://buchacheparchy.org.ua/ Super User