12 лютого в приміщені єпархіального управління Бучацької єпархії була проведена конференція, ініційована мирянським рухом «За життя» з благословення о. Дмитра Григорака, Апостольського Адміністратора та за його активної участі. Запрошеними на цю конференцію були гості з усіх суспільно виховних та керівних органів м. Чорткова і ЗМІ.

Темою, яка зібрала вельмишановне товариство, стала проблематика невпинного зменшення чисельності Української нації. З коротенькими доповідями виступили о. Ігор Довганюк, голова руху «За життя»  Бучацької єпархії, п. Оля Росляк, голова єпархіальної комісії в справах мирян, та волонтери руху: п. Леся Торончук, п. Олег Гладун, п. Марія Матушек і п. Богдан Присяжний. За пропозицією руху «За життя» одним із невідкладних заходів по збереженню людського життя є негайне припинення офіційного законом затвердженого людиновбивства – аборту та контрацепції.

Адже, завдяки навчанню церкви та новітнім дослідженням лікарів-науковців від самого початку, від моменту злиття статевих клітин в одну, це вже є людина, в якій генетичний код несе повністю всю інформацію людської особи. Саме тому, здійснюючи аборт, робимо вбивство людської істоти і порушуємо Божу заповідь – «Не вбивай!».

Другим не менш страшним злом, що несе загрозу для життя, є контрацепція. Одним з найбільш шкідливих контрацептивних методів є приймання гормональних таблеток, які вносять гормональний безлад в організм жінки, що має за наслідок як загрозу для здоров’я жінки, так і загрозу для життя дітей, яких вона в майбутньому захоче народити. А також трагічність використання таких препаратів підсилюється тим, що вони в разі неможливості перешкодити заплідненню, призводять до смерті щойно зачатого життя, тобто такі контрацептиви мають абортивний характер і їх використання прирівнюється до абортів.

А про кондоми, які рекламує телебачення як панацею від СНІДу, то ніхто не згадує що вони захищають лише частково, і є лишень обманом та напівправдою, яку загортають в словесно-різнобарвну обгортку, якою нас купують.

На конференції всі дійшли до спільного висновку що найкращим методом боротьби зі СНІДом є дошлюбна стриманість, на противагу контрацепції – методи природного планування сім’ї, а проти «культури смерті»: аборту - «культура життя»: народження дітей. Таким чином, усі погодилися співпрацювати в напрямку життя, голосити правду і не мовчати на гріх – НЕ ВБИЙ!!! 

Народження нового життя – ТАК! Абортам, контрацепції – НІ!!! https://buchacheparchy.org.ua/ Super User