29 вересня 2016 р. Б у Львові при Патріаршому домі, який знаходиться поряд із Львівською духовною семінарією Святого Духа та філософсько-богословським факультетом УКУ, відбулася чергова зустріч голів єпархіальних літургійних комісій на чолі з о. д-р Василем Рудейком, який є заступником голови Патріаршої літургійної комісії УГКЦ. Бучацьку єпархію представляв о. д-р Мирослав Думич – голова літургійної комісії поданої єпархії.

Розглянулися питання:

• основні тематичні напрямки представлення Патріаршої Літургійної комісії (ПЛК) на Синоді єпископів УГКЦ 2017 р.Б;
  • звіт діяльності ПЛК: проблематика і перспективи;
  • літургійна освіта і формація в навчальних духовних закладах УГКЦ;
  • літургійні переклади і видання;
  • актуальне богослужіння УГКЦ;
  • питання, пов’язані з календарем, уставом, літургійним співом і практикою УГКЦ;
  • літургійна катихеза, літургійне просвітництво;
  • діяльність комісії та інших церковних установ, спрямована на пояснення різних аспектів літургійного життя Церкви.

Патріарша літургійна комісія УГКЦ

Засідання Патріаршої літургійної комісії УГКЦ https://buchacheparchy.org.ua/ Super User