Засідання Патріаршої літургійної комісії і еклезіархів УГКЦ

16 червня 2016 р. Б у Львові при Патріаршому домі, який знаходиться поряд із Львівською духовною семінарією Святого Духа та Філософсько-богословським факультетом УКУ, відбулася чергова зустріч голів єпархіальних літургійних комісій на чолі з владикою Венедиктом (Алексійчуком), який є головою Патріаршої  літургійної комісії УГКЦ. Бучацьку єпархію представляв о. д-р Мирослав Думич – голова літургійної комісії поданої єпархії.

Відбулося:

• обговорення способів нагляду за літургійним благочестям у єпархіях з метою формування пропозицій для його покращення;
  • ознайомлення із сучасним станом перекладацької праці комісії;
  • представлення чорнового варіанту інструкції для перекладачів;
  • представлення стану інструкції про літургію за участю дітей і рекомендація її на подання Блаженнішому Святославу;
  • представлення стану інструкції щодо стояння на архієрейських літургіях;
  • представлення інструкції про відпусти.

В післяобідній період отці-еклезіархи під керівництвом протоієрея Богдана Гнатіва та ієрея Ростилава Будзана (еклезіархи Собору св. Юра) розглянули практичні моменти служіння Вечірні та Утрені за архієрейським чином.

Патріарша літургійна комісія УГКЦ

Засідання Патріаршої літургійної комісії і еклезіархів УГКЦ https://buchacheparchy.org.ua/ Super User