Свято Св. Миколая – випробування на милосердя

8 грудня 2015 року Вселенська Католицька Церква розпочала особливий ювілейний рік Божого Милосердя. В цей час християни повинні зі всіх сил навчитися уподібнюватися до Милосердного Бога своїми вчинками.

В нашій східній традиції празник св. Миколая завжди має в собі нагоду чинити милосердя і отримувати його. Це є своєрідне випробування для кожного з нас, чи ми здатні бути добрими і чи здатні простягнути руку помочі.

Цього року вже традиційно парафіяни Катедрального Собору св. верх. апп. Петра і Павла та активна громадськість м. Чорткова спільними зусиллями багатьох небайдужих допомогли св. Миколаю зустріти та обдарувати особливо потребуючих: дітей із малозабезпечених родин, неповносправних, дітей із сімей учасників АТО, дітей з багатодітних родин, сиріт у Чорткові.

Загалом св. Миколай зустрів 480 таких дітей, даруючи радість зустрічі, надію на Мир та подарунок.

Початковий момент випробування пройдено, попереду ще цілий рік.

Прес-служба Бучацької Єпархії

Свято Св. Миколая – випробування на милосердя https://buchacheparchy.org.ua/ Super User