12 квітня 2015 р.Б. о 23:00 розпочалися пасхальні Богослужіння, які очолив владика Дмитро (Григорак). Традиційно молитва розпочалася із «Надгробного», було здійснено обхід навколо Катедрального Собору Верх. Апп. Петра і Павла, після чого розпочалася Воскресна Утреня та Великодня Архиєрейська Божественна Літургія.

Вже традицією стало те, що під час Літургії, Слово Боже, тобто читання Євангеліє від Івана, здійснюють декількома мовами. Цього року грецькою мовою читав о. Мирослав Думич, латинською – о. Андрій Лемчук, церковно-словянською – о. Роман Герасимів, українською – о. Микола Малий. Було також зачитано «Великоднє послання Блаженнішого Cвятослава» та «Великоднє послання 2015 р. Б. Владики Димитрія (Григорака), ЧСВВ». Після звершення Божественної Літургії, відбулося також освячення артоса та пасок. Опісля у Єпархіальному управлінні Бучацької єпархії УГКЦ, владика Дмитро також освятив пасху та святковий Великодній сніданок.

Прес-служба Бучацької єпархії УГКЦ

{youtube}r1pzU6wB9zQ{/youtube}

Пасхальні Богослужіння у Катедральному Соборі м. Чорткова https://buchacheparchy.org.ua/ Super User