Понад 100 осіб висповідалися перед Великоднем у Чортківській слідчій установі. Серед них були і засуджені, і в'язні, що очікують вироку суду, і службовці пенітенціарної служби. Перед Пасхою труд тюремного капелана важкий і радісний. Радісно бути свідком перемоги Христа й відродження святості людини. Перемоги цілковитого оздоровлення, яке наступає у Святому Покаянні. Великодній час - час особливого Божого милосердя. Господь приймає усіх, хто приходить до Нього і ніким не погорджує.

Злочини, що скоюються серед нас, мають довгу передісторію. Вони також мають тривалі наслідки: внутрішні та зовнішні. Але Боже милосердя дарує справжнє зцілення. Хто може подякувати Богові за тісноту неволі? Хто дякуватиме за розрив щоденних планів та звичного життя? Коли каяник усвідомлює провину та щиро навертається до Світла, тоді з його серця може вийти така подяка, що буде цілковитим абсурдом для звиклих дякувати за добрі обставини та нарікати за тяжкі.

Священик Андрій Лемчук, що продовжує труд попереднього капелана о. Павла Менлі, свідчить про живий відгук на потреби в'язнів усіх парафіяльних спільнот цього старовинного міста. Великодній стіл був наповнений щирим дарунком численних страв. Волонтери та студенти Дяківсько-Катехитичної Академії завжди поруч із капеланом несуть значні навантаження, притаманні цьому служінню. Але за можливість послужити завжди дякують Господеві.

Тепло і добро, з яким зустрічаються в'язні, відгукуються в їхніх серцях щирим благословенням на адресу усіх, хто проявляє милосердя.

Понад 100 осіб висповідалися перед Великоднем у Чортківській слідчій установі https://buchacheparchy.org.ua/ Super User