Свято народження Ісуса Христа, що його відзначають християни східного обряду, відсвяткували і ув’язнені та особи, що утримуються у Чортківському слідчому ізоляторі. Дякуючи допомозі  капелана Чортківського СІЗО о. Андрія Лемчука та монахиням Згромаджень сестер Мироносиць та сестер Пресвятої Родини,  особи, які в силу обставин перебувають по ту сторону ґрат мали змогу скуштувати смачної Різдвяної куті, якої було зварено поверх 120 літрів.

«Над містечком Вифлеємом звізда ясна сяє,
А  в облаках хор ангелів коляду співає
Пастушки дуже зраділи і біжать вітати
Бо в вертепі породила сина Божа мати.»

З такими словами представники студентського товариства «Обнова» розпочали постановку святкового Вертепу у світлиці установи для засуджених.  Сценка народження Ісуса Христа була поставлена з великою майстерністю, і засуджені з великою зацікавленістю спостерігали за цим без сумніву священним дійством.

Також отцем Андрієм було відправлено  Святкову Літургію у храмі святого Апостола і  Євангелиста Івана, що на території установи.

Варто зазначити, що духовне виховання є важливою складовою колективного впливу на засуджених та ув'язнених і невід'ємною частиною виховного процесу.

Тарас Бакун
Старший інспектор із соціально – виховної
та психологічної роботи Чортківського СІЗО

Різдво завітало у слідчий ізолятор https://buchacheparchy.org.ua/ Super User