Попри скруту, негаразди, численні неприємності, які є у суспільстві, дочекалися ми сьогодні нашого Святого Миколая улюбленого християнського свята, як бальзаму на наші зневірені й зболені душі.

Святий Миколай все своє життя присвятив справам милосердя, Він лікував хворих, допомагав в'язням, опікувався сиротами. За це Господь прославив його даром творення чудес, дав силу  робити ще більше добра. В народних легендах святий Миколай боронить людей від пожеж, повеней. Захищає тих, хто перебуває у плаванні.

Особливо Святого Миколая люблять діти.  Не обминуло це свято неповнолітніх порушників,  що утримуються у слідчому ізоляторі. Священнослужителями УГКЦ капеланом СІЗО  отцем Андрієм Лемчуком та отцем Євгеном Гаврилишиним, спільно з представниками студентського братства "Обнова", була  поставлена сценка  про життя святого Миколая   неповнолітнім, які волею обставин позбавлені батьківського піклування були роздані святкові подарунки, щоб  їхні дитячі серця  відчули  почуття милосердя, любові теплоти до них.

Тарас Бакун
Старший інспектор СВПР

Неповнолітні, які позбавлені батьківського піклування та свободи відчули почуття милосердя, любові теплоти в https://buchacheparchy.org.ua/ Super User