Величні діла твої, дівственнику, хто оповість?
Даруєш бо чудеса і розливаєш  здоровлення, і молишся за душі наші як богослов і друг Христовий.

Кондак Переставлення

Цими словами свята Церква вшановує пам'ять св. ап. і єв. Йоана Богослова. У  суботу, 9 жовтня у храмі при Чортківському СІЗО відбулось торжественне святкування, яке розпочалось у переддень із Вечірні. У сам день празника була відслужена святкова Утреня та Божественна Літургія, яку очолив ієрей Володимир Заболотний, Вікарій Бучацької Єпархії. Співслужили запрошенні отці із м. Чорткова: о. Микола Малий, о. Богдан Шкільницький, капелан із м. Копичинець о. Ігор Середа, о. Олег Гладун та диякони Євген Гаврилишин та Петро Панасюк. Розділити радість свята із працюючим персоналом (складом) та засудженими прийшли сс. згромаджень Пресвятої Родини та Мироносиць.

Від імені усього духовенства із привітальним словом звернувся о. вікарій Володимир, який також говорячи проповідь, Слово Боже, поглибив знання усіх присутніх про святого покровителя. Ці теплі слова у злуці з любов’ю доторкнулись кожного серця. Доповнювали атмосферу торжественності своїм молитовним співом студенти Чортківської Дяківсько-Катехитичної Академії. У це велике свято так і хотілось повторити слова св. Апостола: “Мої дітоньки, любіть один одного… це слово Господнє, і якщо ви виконаєте його, то цього буде досить.”

диякон Євген Гаврилишин

Святкування в СІЗО https://buchacheparchy.org.ua/ Super User