Бучацька Єпархія УГКЦ Головна

Пошук

 


Designed by:
Site hosting Joomla Templates
Web hosting services
«Через молодь світло Христове світитиме для інших», - Владика Димитрій Друк e-mail

«Через молодь світло Христове світитиме для інших», - Владика Димитрій

28 лютого 2021 р. Б. в Катедральному Соборі Верховних Апостолів Петра і Павла в м. Чорткові, з ініціативи Комісії у справах молоді Бучацької єпархії УГКЦ, відбулася панельна дискусія «МолодьДіє».

Тема «Діяльність молоді у Церкві, громадському житті та соціальних мережах» була представлена не тільки спікерами, й активно обговорювалася учасниками зустрічі, які прибули з різних деканатів єпархії, де є молодіжні спільноти при парафіях.

Владика Димитрій (Григорак), ЧСВВ - єпарх Бучацький, як один із спікерів, наголосив на важливості молитви та її вплив на життя молодої людини.

«Бог діє через нас, якщо ми відкриваємось на Нього. Молодь має велику силу і є дуже важливою для Церкви, бо через неї світло Христове світитиме для інших», - сказав єпископ.

Випускники ІФДС, блогери, засновники проекту IZI Іван Зубрицький та Петро Рабський поділилися з учасниками зустрічі власним досвідом діяльності у соціальних мережах.

«Щоб стати успішними в медіапросторі треба мати відвагу «оголитися» - відкинути гріхи, зняти з себе всі маски і бути відповідальними за те, що несемо іншим», - звучало із уст спікерів.

Project manager, організатор програм для розвитку молоді в Україні Оксана Предик-Шахова цікаво розкрила тему: «Молодь у громадському житті».

Оксана сказала заохочуючі слова: «Ви є унікальні та неповторні. Завданням кожного з вас є відшукати свій талант, розвивати його, щодня робити маленькі кроки для того, щоб досягти справді великих речей».

Пізніше відбулося обговорення тем в малих групах та представлення напрацювань.

Загалом такі зустрічі для кожного учасника дали чудову нагоду почутися, в часі пандемії, спільнотою в Церкві, яка молиться, думає і діє з молоддю, і для молоді.

Прес-служба Бучацької єпархії УГКЦ


 

 Великоднє послання 2016 р. Б. Владики Димитрія (Григорака), ЧСВВ, єпарха Бучацького УГКЦ

Останні новини

rozdumy-o-d-ra-myroslava-dumycha-nad-svjatom-voskresinnja-gnih-pasha-hrystova «Христос воскрес із мертвих, смертю смерть подолав, і тим, що в гробах, життя дарував» (Тропар Пасхи). Дорогі брати і сестри! Віра та християнське...
katedralnyj-sobor-verh-app-petra-i-pavla-rozporjadok-bogosluzhinНеділя Пасхи. Воскресіння Христове. Великдень(28 квітня) 24.00 – Архиєрейська Божественна Літургія10.00 – Божественна Літургія Світлий понеділок (29...
rozporjadok-bogosluzhinНеділя Пасхи. Воскресіння ХристовеВеликдень(28 квітня) 24.00 – Архиєрейська Божественна Літургія 10.00 – Божественна Літургія   Світлий...
2019-04-13-20-44-54 Школа читання Святого Письма при Катедральному Соборі Верховних Апп. Петра і Павла м. Чортків, що діє з 2016 р. Б, закінчила читання другої книги Біблії...
katedralnyj-sobor-verh-app-petra-i-pavla-rozporjadok-bogosluzhin ІV-та неділя Великого посту,БЛАГОВІЩЕННЯ ПРЕСВЯТОЇ ВЛАДИЧИЦІ НАШОЇ БОГОРОДИЦІ І ПРИСНОДІВИ МАРІЇ (7 квітня) 8.00 – Утреня 9.15 – Вервиця 10.00 –...

Карта Єпархії

 

< березня 2021 >
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
1 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
Бучацька Єпархія УГКЦ, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting