Бучацька Єпархія УГКЦ

Пошук

 


Designed by:
Site hosting Joomla Templates
Web hosting services
Некролог о. Олега Винницького Друк e-mail

Некролог

Отець Олег Винницький народився 6 листопада 1963 року в Теребовлі в побожній християнській сім’ї. Після закінчення Теребовлянської школи навчався в культосвітньому училищі, пізніше – в Інституті культури. Відчувши в собі особливе покликання служіння Богові, здобув освіту в Тернопільській духовній семінарії, а пізніше – у Люблінському університеті.

16 квітня 1995 року, на Вербну неділю, о. Олег отримав Святу Тайну Священства.Він став парохом у селах Печорна, Зеленому Гаї, а також у м. Заліщики.

За 25 років священичої діяльності отець зробив дуже багато. У Заліщиках церква Святої Покрови не вміщала у своїх стінах вірних. Тому 1993 року почалося зведення нового храму – спочатку тимчасового приміщення, а потім споруди – великої церкви. У зв’язку з призначенням о. Олега Винницького парохом храму Пресвятого Серця Христового в Заліщиках, декретом Єпископа-ординарія Тернопільської єпархії Владики Кир Михаїла Сабриги утворено нову парафію.

Отець Олег Винницький очолював будівництво церкви. Він усвідомлював, що будує разом з людьми особливий дім – святиню Божу.

2002 року церкву освятили. Упродовж наступних років під проводом о. Олега її оздоблювали, прикрашали, упорядковували територію. Скільки планів ще мав отець Олег!

За майже 25 років священичої праці отець Олег Винницький дуже багато зробив для того, щоб кожного парафіянина привести до Бога. При церкві Пресвятого Серця Ісусового активно діють молитовні спільноти: «Матері в молитві», Апостольство Молитви Серця Христового, вівтарні дружини, церковне братство, сестринство, церковний хор.

Довгі роки отець Олег очолював Заліщицький деканат.

О. Олег Винницький був великим патріотом. Жодна подія в місті не проходила без його активної участі. Розумний і врівноважений, він завжди міг допомогти іншим, порадити, допомогти у важку хвилину. Його проповіді, сповнені глибокого філософського змісту і разом з тим доступні кожній людині, вселяли мирянам віру і надію, вели до Бога.

Чуйний, уважний, людяний, він викликав повагу в кожного, хто мав щастя спілкуватися з ним.

Висловлюємо щире співчуття сім’ї о. Олега Винницького, рідним, парафіянам церкви Пресвятого Серця Христового м. Заліщики та парафіянам церкви села Печорна, жителям Заліщиків і довколишніх сіл, друзям, знайомим покійного, усім мирянам. Хай Бог, якому покійний щиро служив, прийме його в Царство Небесне й оселить між усіма святими.

Вічна пам’ять ревному служителю у Божому винограднику отцю Олегу Винницькому!

 
Бучацька Єпархія УГКЦ, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting