Бучацька Єпархія УГКЦ

Пошук

 


Designed by:
Site hosting Joomla Templates
Web hosting services
Понеділок, 12 вересня 2016
У вівторок дивіться наступну програму «ВІДКРИТА ЦЕРКВА» з Блаженнішим Святославом Друк Email

У вівторок дивіться наступну програму «ВІДКРИТА ЦЕРКВА» з Блаженнішим Святославом

13 вересня, о 17:00, відбудеться наступний прямий ефір інтерактивної програми «ВІДКРИТА ЦЕРКВА». Минулого разу з Блаженнішим Святославом ми говорили про патріотизм. Тепер подискутуємо про освіту в Україні.

Read more...

Звернення Синоду Єпископів УГКЦ до тих, хто фізично і морально постраждав від окупації Криму та війни на Сході України Друк Email

Звернення Синоду Єпископів УГКЦ до тих, хто фізично і морально постраждав від окупації Криму та війни на Сході України

Ми, єпископи Української Греко-Католицької Церкви, які зібралися на щорічному Синоді, хочемо звернутися зі словами підтримки й солідарності до всього українського народу, який уже більше ніж два роки живе в умовах неоголошеної, але нищівної та кровопролитної війни.

Read more...

Що маємо знати про храм і богослужіння? З історії Таїнства Подружжя (IV-VIII ст..) Що маємо знати про храм і богослужіння? З історії Таїнства Подружжя (IV-VIII ст.) Друк Email

У IV ст. чотири з Послань святителя Григорія Богослова були уже присвячені весільному святкуванню. Послання містить згадки про шлюбні церемонії, що явно походять з античної традиції: прикрашення чертогу світлиці наречених квітами, збір багатьох людей (серед яких були також і єпископи), обряд поєднання правиць наречених, святкування, спів традиційної античної шлюбної пісні (псалом 127), подарунки молодятам. Однак св. Григорій називає всі ці дії «суєтними» і протиставляє їм молитви за наречених, які одинокі мають значення (Григорій Богослов, Ep. 193, 194, 231, 232). Єдиний обряд, який явно схвалював святитель і яким би дивним це не здавалось сучасному читачеві, є зовсім не покладання вінців на голови нареченого та нареченої, а обряд поєднання рук молодят.

Read more...

РОЗПОРЯДОК БОГОСЛУЖІНЬ Друк Email

Вівторок (13 вересня)
  Положення чесного пояса Пресвятої Владичиці нашої Богородиці

8.00 – Божественна Літургія, Вервиця
17.30  –  Божественна Літургія, Велика Вечірня

Read more...

Бучацька Єпархія УГКЦ, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting