Бучацька Єпархія УГКЦ

Пошук

 


Designed by:
Site hosting Joomla Templates
Web hosting services
Неділя, 04 вересня 2016
Святі Таїнства служіння. Вступ до Таїнства Подружжя Друк Email

Святі Таїнства служіння. Вступ до Таїнства Подружжя

У Святих Таїнствах Подружжя та Священства християнин отримує благодать Святого Духа для будування Церкви – Тіла Христового. У Святому Таїнстві Подружжя Церква благословить покликаних Христом чоловіка і жінку на створення «домашньої Церкви» - християнської сім’ї. У Святому Таїнстві Священства Церква, благодаттю Святого Духа, поставляє покликаних Христом чоловіків на служіння спільної вірних проголошувати Євангеліє, бути пастирями Божого народу і освячувати його. Взірцем для служіння в подружжі й у священстві є Христос, який «прийшов не для того, щоб Йому служили, але послужити й дати життя Своє на викуп за багатьох» (Мт 20, 28).

Read more...

РОЗПОРЯДОК БОГОСЛУЖІНЬ Друк Email

РОЗПОРЯДОК БОГОСЛУЖІНЬ

Понеділок (5 вересня)
Віддання празника Успіння Богородиці. Св. мч. Луппа.
Св. свщмч. Іринея, єп. Ліонського

8.00 – Божественна Літургія, Вервиця
17.30 –  Божественна Літургія, Молебень до Новомучеників УГКЦ

Read more...

У Львові Божественною Літургією розпочався Синод Єпископів УГКЦ Друк Email

У Львові Божественною Літургією розпочався Синод Єпископів УГКЦ

Архиєрейською Божественною Літургією у соборі Святого Юра розпочалася чергова сесія Синоду Єпископів Української Греко-Католицької Церкви.

Read more...

Блаженніший Святослав: «Богородиця сьогодні каже кожному українцеві: не бійся, Бог милосердний, але і ти будь милосердний» Друк Email

Блаженніший Святослав: «Богородиця сьогодні каже кожному українцеві: не бійся, Бог милосердний, але і ти будь милосердний»

Не можна затримувати дару Божого милосердя і прощення лише для себе, у своєму особистому егоїзмі, бо тоді ми вбиваємо його у своєму серці і стаємо не здатними втримати помилування, яке Господь виливає на кожного з нас. У своєму серці кожен із нас добре знає, що Бог набагато більше простив нам, а ми набагато більше завинили перед Ним, ніж будь-яка людина може завинити перед нами.

Read more...

Бучацька Єпархія УГКЦ, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting