Бучацька Єпархія УГКЦ

Пошук

 


Designed by:
Site hosting Joomla Templates
Web hosting services
Четвер, 01 вересня 2016
Свято знань в Бучацькому колегіумі Друк Email

Свято знань в Бучацькому колегіумі

Першовересень знову завітав до нашого колегіуму. Цьогоріч колегіум поповнився новими учнями: 40 юнаків із різних областей України продовжать навчання у допрофільних та профільних (історичному та природничому) класах навчального закладу.

Read more...

Урочисте відкриття нового навчального року в ТВДС Друк Email

Урочисте відкриття нового навчального року в ТВДС

31 серпня, в Тернопільській вищій духовній семінарії ім. Патріарха Й. Сліпого відбулося урочисте відкриття нового навчального року. Свято розпочалося із Архиєрейської Божественої Літургії, яку очолив Преосвященний владика Василій (Семенюк), єпарх Тернопільсько-Зборівський, Владика Димитрій (Григорак), Єпископ Бучацький та Владика Йосафа́т (Гове́ра). У богослужінні та урочистостях також взяли участь о. ректор Іван Римар, віце-ректори, префекти, духівники, викладачі семінарії та інші священики, батьки та гості.

Read more...

«Поводьмося милосердно з нашим спільним домом». Послання Папи Франциска Друк Email

 «Поводьмося милосердно з нашим спільним домом». Послання Папи Франциска

«Поводьмося милосердно з нашим спільним домом» – тема Послання Папи Франциска з нагоди Всесвітнього дня молитви в наміренні дбання про створіння, який Католицька Церква вдруге відзначає 1 вересня 2016 року, приєднавшись до давнішої ініціативи деяких Православних Церков.

Read more...

Зарваниця прийме делегатів 20 найбільших Марійських духовних центрів Європи Друк Email

 Зарваниця прийме делегатів 20 найбільших Марійських духовних центрів Європи

20-21 вересня 2016 року у Марійському духовному центрі «Зарваниця» відбудеться чергова зустріч делегатів 20 найбільших Марійських духовних центрів Європи.

Зарваниця, яка входить до 20 найбільших Марійських відпустових місць Європи та є постійним членом Марійського європейського зв'язку, цього року прийматиме високодостойних гостей та запрошуєш усіх вірних прибути на спільну молитву, яка за планована з цієї нагоди.

Read more...

Запрошення на молитву до Зарваниці 20-21 вересня 2016 Друк Email

Запрошення на молитву до Зарваниці 20-21 вересня 2016

Дорогі у Христі брати і сестри!

Марійський духовний центр у Зарваниці входить в асоціацію 20 найбільших Марійських Духовних Центрів Європи.

Кожного року ректори європейських марійських центрів збираються в одній із країн, щоб пізнати її релігійні традиції, культуру, церковне мистецтво, щоб потім у своїх країнах розповідати про побачене і пережите. Цього року Зарваниця має честь приймати представників марійських центрів з таких країн Європи: Франція, Польща, Ірландія, Словаччина, Угорщина, Англія, Румунія, Швейцарія, Латвія.

Read more...

«Нести Слово Боже, ось наша мета, щоб кожний вчитель був учнем Христа» - п. Неля Думка – співголова Комісії у справах освіти та виховання Бучацької єпархії Друк Email

26 серпня 2016 р. Б., у приміщенні єпархіального управління, відбулося методичне об`єднання вчителів християнської етики Чортківського району.

Read more...

Бучацька Єпархія УГКЦ, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting