Благодійний концерт камерної інструментальної музики та хорового співу

У переддень храмового свята Катедрального Собору Верховних Апостолів Петра і Павла, з благословення Владики Димитрія Григорака, ЧСВВ відбувся благодійний концерт камерної музики та хорового співу.

Впродовж двох годин кожен, хто перебував у храмі чи переглядав трансляцію онлайн, зміг зануритись не тільки у багатство музики, але й почерпнути глибоке богословсько-теологічне значення розпису вівтарної частини храму з уст художника-іконописця Ігоря Кістечка, автором проекту якого він є. Багатство барв, символіка образів, структура усієї художньої композиції - усе сприяє створенню єдиної концепції розпису храму. Оригінальним у цьому проєкті є те, що присутня україністичність - використання вишивки, Небесної сотні тощо.

Впродовж концертної програми звучали найрізноманітніші твори, але їх об'єднувало єдине - камерне виконання.

Хор Катедрального собору Верховних апостолів Петра і Павла (регент Кікис І.), камерний хор «Аrtos» Катедрального собору (регент Максимлюк В.), солісти Матійчук Ю., Максимлюк В., Дем'янів О., Корчак В., Осташ В. Малик К. та Малик О.; виконавці-інструменталісти Павлишин І., Кікис М., Тимофій Т., Ножак В., Кісілюк Я. та Кісілюк М. - усі своїм талантом прославляли Господа.

Кульмінацією урочистої імпрези стало спільне виконання двома хоровими колективами молитви «Боже великий єдиний».

Благодійний концерт камерної інструментальної музики та хорового співу

«Коли кожен виконує свою роботу добре, - зауважив владика Димитрій Григорак, - то спільна праця приносить добрі плоди». Таким плодом став концерт камерної музики, адже організаційний комітет, духовними провідниками якого були отці Андрій Лемчук та Роман Гарасимів, добре попрацювали на славу Божу: сценарій та впорядкування програми - Гриндула Т., зв'язок з виконавцями - Кікис М., Максимлюк В. та Кікис І., реклама та публікація матеріалів - Ціхоцька Н., створення медіа матеріалів - Стасишин В., ведучі - Панасюк В. та Мандзій О.

Впродовж концерту кожен мав можливість придбати пам'ятні цеголки певного номіналу, щоб фінансово долучитись до спільної благородної справи, адже собор - це матірна парафія усіх парафій Бучацької єпархії, для розбудови якого ми усі єднаємось у велику родину.

Хто бажає долучитись до розбудови Собору, може придбати пам'ятну цеголку або перерахувати кошти на рахунок.

Реквізити рахунку в гривні

Найменування РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ " ПАРАФІЯ ВЕРХОВНИХ АПОСТОЛІВ ПЕТРА І ПАВЛА" МІСТА ЧОРТКІВ БУЧАЦЬКОЇ ЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ГРЕКО- КАТОЛИЦЬКОЇ ЦЕРКВИ" (ПАРАФІЯ АПОСТОЛІВ ПЕТРА І ПАВЛА М. ЧОРТКІВ БУЧАЦЬКОЇ ЄПАРХІЇ УГКЦ")
IBAN UA643385450000026004300718741, МФО 338545
ЄДРПОУ 21164763