За великої кількості вірних, гостей з сусідніх парафій відбулося величаве посвячення відреставрованого храму Перенесення мощей св. Миколая в селі Свидова, Улашківського деканату, завдяки невтомній праці декана Улашківського о. Дмитра Подоби, Цей храм був збудований ще у 1843 році і тепер через 165 років храм пережив нове народження.  Розпочалося святкування із зустрічі Апостольського Адміністратора Бучацької Єпархії о. Дмитра Григорака, ЧСВВ, а також отців, які прибули на це величаве торжество з Улашківського та Чортківського деканатів. Після освячення храму розпочалася Божественна Літургія. На проповіді о. Дмитро наголосив на присутності Ісуса не лише у цьому наново освяченому храмі, але й у храмах наших душ, які ми повинні зберігати і будувати від самого дитинства. Щоб це Боже благословення супроводжувало нас через ціле наше життя, стало нам правдивим дороговказом, правдивою дорогою, яка заведе нас до істинної цілі християнина – до Бога.

Завершилася Божественна Літургія подякою за чудовий храм, який став новим, всім присутнім, вірним і гостям, а також жертводавцям і і всім тим хто приклався своєю працею до цього храму, а також щирі слова подяки прозвучали для пароха Церкви Перенесення мощей св. Миколая, о. Дмитра Подоби, за його невтомну працю та святе батьківське слово, яким він навчає своїх парафіян.

Посвячено відреставрований храм https://buchacheparchy.org.ua/ Super User