Бучацька Єпархія УГКЦ МАС-МЕДІА

Єпархіальний часопис «Христова Скеля» Друк e-mail

Газета «Христова Скеля» є офіційним часописом Бучацької єпархії УГКЦ. У газеті висвітлюються єпархіальні події, діяльність Правлячого Архиєрея, новини з життя Католицької Церкви та УГКЦ. Друкуються аналітичні матеріали та репортажі духовно-релігійного, історично-пізнавального, суспільного та мистецького змісту. Постійними та регулярними є дитяча та юнацька сторінки, а також тематична рубрика руху «За життя».

Газета розрахована на широке коло читачів, незалежно від віку та конфесійної приналежності.

Виходить із січня 2003 р. Б. Свідоцтво про реєстрацію ТР № 346.

Засновник: Єпархіальне управління Бучацької єпархії УГКЦ

Видавець: Владика Димитрій Григорак, ЧСВВ, Правлячий Архиєрей Бучацької єпархії УГКЦ

Редактор: о. Андрій Юськів, тел. (0352)24-64-27

Технічний редактор: о. Володимир Стадник, тел. (03557)46-3-74

Адреса для листів: а/с 53, м. Чортків, Тернопільська обл., 48500

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , або Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Радіопередача «Духовна скарбниця»

Християнська духовно-пізнавальна радіопередача «Духовна скарбниця» транслюється на Чортківському радіо щоп’ятниці о 14. 30. Її тривалість – 15 хвилин.

У передачі розповідається про життя святих, про літургічні свята, висвітлюються події єпархіального життя. Тут також лунають роздуми на різні морально-етичні теми та інтерв’ю з цікавими особистостями.

У передачах беруть участь діти зі шкіл та парафій єпархії, молодь з різних спільнот, священики та дорослі миряни.

Автор та ведуча передачі – с. Марія Кузь, ЗСПР.

Слухати радіопередачу можна також на нашому сайті на відповідному банері.

e-max.it: your social media marketing partner