Бучацька Єпархія УГКЦ Літургійна комісія Засідання Патріаршої літургійної комісії і еклезіархів УГКЦ

Засідання Патріаршої літургійної комісії і еклезіархів УГКЦ Друк e-mail

Засідання Патріаршої літургійної комісії і еклезіархів УГКЦ

16 червня 2016 р. Б у Львові при Патріаршому домі, який знаходиться поряд із Львівською духовною семінарією Святого Духа та Філософсько-богословським факультетом УКУ, відбулася чергова зустріч голів єпархіальних літургійних комісій на чолі з владикою Венедиктом (Алексійчуком), який є головою Патріаршої  літургійної комісії УГКЦ. Бучацьку єпархію представляв о. д-р Мирослав Думич – голова літургійної комісії поданої єпархії.

Відбулося:

• обговорення способів нагляду за літургійним благочестям у єпархіях з метою формування пропозицій для його покращення;
  • ознайомлення із сучасним станом перекладацької праці комісії;
  • представлення чорнового варіанту інструкції для перекладачів;
  • представлення стану інструкції про літургію за участю дітей і рекомендація її на подання Блаженнішому Святославу;
  • представлення стану інструкції щодо стояння на архієрейських літургіях;
  • представлення інструкції про відпусти.

В післяобідній період отці-еклезіархи під керівництвом протоієрея Богдана Гнатіва та ієрея Ростилава Будзана (еклезіархи Собору св. Юра) розглянули практичні моменти служіння Вечірні та Утрені за архієрейським чином.

Патріарша літургійна комісія УГКЦ