Бучацька Єпархія УГКЦ Літургійна комісія Засідання Патріаршої літургійної комісії УГКЦ

Засідання Патріаршої літургійної комісії УГКЦ Друк e-mail

Засідання Патріаршої літургійної комісії УГКЦ

10 березня 2016 р. Б у Львові при Архикатедральному Соборі св. Юрія відбулася чергова зустріч голів єпархіальних літургійних комісій на чолі з владикою Венедиктом (Алексійчуком), який є головою Патріаршої  літургійної комісії УГКЦ. Бучацьку єпархію представляв о. д-р Мирослав Думич – голова літургійної комісії даної єпархії.

Засідання Патріаршої літургійної комісії УГКЦ

Було подано напрацювання в укладені Великого Требника УГКЦ (о. Мирослав Думич); відбулася презентація Октоїха (передрук з 1895 р.)  ліц. Максимом Тимо; про порядок розташування архієреїв та ієреїв під час соборного служіння Божественної Літургії доповіли о. Б. Киктик (Коломийсько-Чернівецька єпархія) та протодиякон Назарій Ярунів (Львівська архиєпархія); питання служіння Божественної Літургії для дітей представив о. Володимир Стефанишин (Львівська архиєпархія); про освячення храму, престолу, іконостасу доповів о. Богдан Гнатів (Львівська архиєпархія)  обговорено діяльність єпархіальних літургійних комісій.

Патріарша літургійна комісія УГКЦ