Бучацька Єпархія УГКЦ Катедра Катедральне «Братство святого Йосифа» духовно збагачувалося в Уневі

Пошук

 


Designed by:
Site hosting Joomla Templates
Web hosting services
Катедральне «Братство святого Йосифа» духовно збагачувалося в Уневі Друк e-mail

Катедральне «Братство святого Йосифа» духовно збагачувалося в Уневі

З 10 по 12 листопада 2017 р. Б. у мальовничому куточку України тривали реколекції для «Братства святого Йосифа». Їх приймала Святоуспенська Унівська Лавра. В цьому місці час мовби завмирає, а тривоги і турботи просто зникають.

Для кращого орієнтування на території лаври та глибшого розуміння діяльності ченців брат Василій провів змістовну екскурсію.

Учасники реколекцій також побували на «Чернечій горі», де розташований монаший цвинтар. Там вони роздумували над написом на одному з хрестів: «Прохожий, ти ще ходиш. А все ж ляжеш, як і ми. Присядь на камені біля нас та відпочинь. Зірви билиноньку і розваж над долями: ми вже вдома, ти в гостях. Подумай про себе».

Цих 3 дні, хлопці та чоловіки вправлялися у контемпляції та мали змогу відчути на собі молитовний ритм монахів Студійського уставу, адже разом з ними брали участь у абсолютно всіх богослужіннях.

Члени «Братства святого Йосифа» щиро дякують о. Андрію Лемчуку за організацію таких незвичайних реколекцій, бо після них брати повернулися додому іншими, кращими.

Прес-служба собору

Більше фото

 
Бучацька Єпархія УГКЦ, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting