Бучацька Єпархія УГКЦ Катедра Реколекції при Катедральному Соборі Верховних Апп. Петра і Павла м. Чорткова

Реколекції при Катедральному Соборі Верховних Апп. Петра і Павла м. Чорткова Друк e-mail

Реколекції  при Катедральному Соборі Верховних Апп. Петра і Павла  м. Чорткова

14-16 жовтня 2016 р. Б. відбулися реколекційні науки для вірних парафії Катедрального Собору Свв. Верх. Апп. Петра і Павла м. Чорткова.

Духовні науки провадив о. Йосиф Будай, монах Чину Св. Василія Великого. Протягом трьох днів отець-реколектант застановлявся з людьми над темами молитви, виховання дітей в наших християнських родинах. Кожна наука отця Йосифа була збагачена чудовими прикладами з його власного життя та життя тих парафій і монастирів, де свого часу побував ієромонах. Кожен бажаючий міг приступити до Св. Таїнства Покаяння та придбати духовну літературу, яку з собою привіз автор о. Йосиф Будай. Серед них знані вже багатьом книги «А ти любиш Господа?», «Файна книжка», «Молитва, що зцілює серце», тощо.

Дякуємо Богові і отцеві-реколектанові за цей час духовного збагачення!