Бучацька Єпархія УГКЦ Катедра Чергова зустріч членів товариства «Апостольства молитви» при Катедральному Соборі Верх. Апп. Петра і Павла

Пошук

 


Designed by:
Site hosting Joomla Templates
Web hosting services
Чергова зустріч членів товариства «Апостольства молитви» при Катедральному Соборі Верх. Апп. Петра і Павла Друк e-mail

31 березня 2016 р. Б розпочалася чергова зустріч «Апостольства молитви» під проводом о. Романа (так, як наш духовний провідник о. Мирослав був у відрядженні до Зарваниці).

На початку о. Роман гарно привітав всіх тих членів, які мали день народження у березні 2016 р. та іменинників спільноти «Матерів в молитві» і побажав Божої благодаті і опіки Божої завжди, а Матір Божа, щоб вимолювала необхідних ласк.

Всі присутні встають і моляться 3 р. «Отче наш» та 3 р. «Богородице Діво» за здоров’я народжених у березні 2016 р.

о. Роман продовжує розмову і розповідає, як важливо бути міцною спільнотою, бути в єдності навіть у труднощах, підтримувати один одного і тоді ворогу буде важко подолати активну участь в житті церкви,  бо церква – це наш дім, і ми маємо подбати всі разом про порядок в ньому. Коли частіше зустрічаємося, дізнаємося один про одного більше, маємо діалог, робимо взаємодопомогу, взаємодопомогу – це і є жива парафія. Єдність нас може врятувати.

Ще священик розказує притчу про Божу присутність в нашому житті, що Бог невидимо завжди перебуває з нами, охороняє нас, допомагає нам, а особливо у часи скрути та негараздів.

Потім запрошується до слова отець Михайло, який є головою екологічної комісії в нашій єпархії, провадить нам конференцію на тему християнського розуміння екології.

Розповідає, як сильно забруднена наша земля, вода, повітря, що це приносить шкоду нам самим і нашим наступним поколінням.

Розповідав, що ми маємо бути патріотами своєї Батьківщини, за кордоном громадянин не дозволяє собі навіть папірець кинути на землю, бо цінує працю ближнього, а у нас через лінивство викидається сміття на обочинах доріг, а потім це спалюється, це сміття, пластик, шкідливі речовини піднімаються в повітря, через це маємо багато онкологічних захворювань. Священик просив задуматись про це, які в нас річки, наш «Серет» в якому тепер купатися не можна, тільки хіба сміливий осунеться в води цієї річки.

о. Михайло звернувся до матерів: бо саме більше виховання ми отримуємо в сім’ї, тому батьки є перші вчителі своїх дітей, щоб не допускати в майбутньому і дальшого забруднення навколишнього середовища, ми повинні виховувати своїх дітей і милосердних громадян нашої країни ще змалечку.

Опісля молилися «Святу годину» - її очолювали ревнителька Оля Яблонська та надревнителька Леся Герасимів.

Акафіст до Страстей Христових очолив о. Роман. Суплікація. Закінчується молитовна зустріч молитвою  св. Єфрема Сиріна з поклонами.

 
Бучацька Єпархія УГКЦ, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting