Бучацька Єпархія УГКЦ Капеланство Святий Миколай завітав до Чортківського слідчого ізолятора

Святий Миколай завітав до Чортківського слідчого ізолятора Друк e-mail

19 грудня 2012 року Божого Святий Миколай відвідав СІЗО м. Чорткова. Свято розпочалося Божественною Літургією, на якій були присутні ув’язнені та працівники слідчого ізолятора. Після Літургії Святий Чудотворець роздав подарунки, які були необхідними для людей обмежених свободою. Для тих, хто не знали історію життя Святого Миколая, стала цікавою та пізнавальною розповідь капелана про життя та милосердя цього святого.

Милосердя ніколи не проходить безслідно, воно торкає серця людей промінням любові. Кожен на цій землі має необхідність бути любленим та потрібним. І найкращою подякою для Святого Миколая були усмішки на обличчі кожного з цих людей.

Світлана Блажків