Бучацька Єпархія УГКЦ Капеланство Українські капелани беруть участь у реколекціях в’язничних душпастирів Римо-Католицької Церкви в Польщі

Українські капелани беруть участь у реколекціях в’язничних душпастирів Римо-Католицької Церкви в Польщі Друк e-mail

17-22 жовтня 2011 року в Попово під Варшавою в Центральному навчальному осередку В’язничної Служби Польщі ("Centralny Ośrodek Szkoleniowy Służby Więziennej") відбуваються щорічні реколекції в’язничних душпастирів Римо-Католицької Церкви. На запрошення прелата о. Павла Войтаса, головного тюремного капелана Польщі, в них беруть участь представники Української Греко-Католицької Церкви: о. Олексій Куйбіда (Коломийсько-Чернівецька єпархія), о. Михайло Бугай (Тернопільсько-Зборівська єпархія), о. Ігор Середа та о. Євген Гринчишин (Бучацька єпархія).

Реколекції є щорічним заходом навчання та духовної обнови, для священиків, що були покликані Церквою до служіння у тюрмах. В програмі – духовні вправи та фахові лекції з пастирської практики.

Повідомив о. Ігор Середа,
капелан Бучацької єпархії УГКЦ