Бучацька Єпархія УГКЦ Капеланство Йордан в Чортківському СІЗО

Йордан в Чортківському СІЗО Друк e-mail

Зачерпнім воду з радістю, вірні, бо благодать Духа для тих, хто з вірою черпає, невидимо подається від Христа Бога і Спаса душ наших

Стихира на Водосвятті

Справді, як говорить стихира на Йорданському Водосвятті, важлива віра для тих, хто черпає воду благословення, бо тоді у серце приходить радість, бо від Господа невидимо подається благодать, що стається моментом спасіння.

На Йордан храм Чортківського СІЗО відвідав Апостольський адміністратор Бучацької Єпархії о. Дмитро Григорак. Відслужив Божественну Літургію та освятив воду. На проповіді отець пояснив духовне значення святкування Богоявлення: Христос, сходячи в води Йордану бере на себе відповідальність за гріхи всього людства і цей тягар несе аж на хрест. Саме момент хрещення Ісуса в Йордані стає початком спасіння людства – Христос починає свою місію тут, на землі, і робить це з любові до людини.

Після Служби Божої о. Дмитро покропив Йорданською водою всіх присутніх та побажав сильної віри та надії на Бога.