Випускні іспити в ЧДКА ім. свщмч. Г. Хомишина

В період з 29 травня по 8 червня 2023 р. Б. в Чортківській Дяківсько-Катехитичній Академії ім. свщмч. Г. Хомишина відбувалися випускні іспити студентів ІІІ курсу стаціонарної  та заочної форми навчання.

Підсумкова сесія розпочалася іспитом з Церковного Уставу (викладач Кікис І. В.) під час якого випускники демонстрували свої теоретичні і практичні вміння укладання церковних Богослужінь. Наступним іспитом був Церковний спів (викладачі Корчак В. А. та Кікис І. В.) на якому студенти показали високий рівень співу та знання церковних піснеспівів. Іспит з методики викладання християнської етики складався із двох частин і включав в себе питання з методики та основ християнської віри (викладачі Самолюк Г. С, о. Дмитро Ненчин). Завершилася випускна екзаменаційна сесія іспитом з диригування та практикуму роботи з хором на якому випускники диригували академічним хором «Доместик» (керівник регент Юрій Майданик, концертмейстер Тетяна Тимофій) та демонстрували свої практичні навички роботи з хоровим колективом.

Під час випускної екзаменаційної сесії були відзначені кращі студенти, які показали високий рівень практичної і теоретичної підготовки. Серед них: Церковний Устав – Борис Юрій, Клим Віталій, Ласкова Анна, Сеньків Анна, церковний спів – Савчук Назар, Фута Микола, Сторощук Василь, методика викладання християнської етики – Сеньків Анна, диригування – Савчук Назар, Бойко Яна (клас викладача Корчака В. А.) та Хорощак Сергій (клас викладача Кікиса І. В.).

Екзаменаційну комісію цьогоріч очолював Преосвященний Владика Дмитро Григорак, ЧСВВ – Єпарх Бучацький, а її членами були: заступник голови комісії, Ректор Академії прот. Володимир Білінчук, секретар комісії, віце-ректор з навчальної роботи о. Іван Андрухів, а також о. мітр. Володимир Заболотний, віце-ректор з духовно-формаційної частини о. Дмитро Ненчин, префект Академії о. Іван Паламар, о. Павло Вандяк та викладачі-екзаменатори. Гостями цього року були всесвітліший о. Іван Римар, Ректор Тернопільської вищої духовної семінарії ім. Йосипа Сліпого, префект Івано-Франківської духовної семінарії ім. свщмч. Йосафата о. Тарас Дзяйло та викладач ЧДКА за сумісництвом бр. Андрій Жук.

На підсумковому засідання комісія прийняла рішення про присвоєння усім випускникам Академії кваліфікації «Дяк, регент, катехит».

Успіхів випускникам за життєвій дорозі, гідно продовжити своє навчання в вищих духовних і світських закладах для примноження здобутків Церкви та побудови вільної України!

Пресслужба Бучацької єпархії УГКЦ

Випускні іспити в ЧДКА ім. свщмч. Г. Хомишина https://buchacheparchy.org.ua/images/2023/17062303/004.jpg#joomlaImage://local-images/2023/17062303/004.jpg?width=1024&height=768 Super User