З нагоди Уродин, 26 січня, адміністратора парафії Успення Пресвятої Богородиці УГКЦ смт.Скали-Подільської, Бучацької єпархії, о.Василя Германюка, видано парафіяльну брошурку із назвою: «ПАРАФІЯ, ЯКА ПРАЦЮЄ ДЛЯ ВАС». Брошурка містить детальну й перевірену інформацію про історію парафії від самого її зародження, упорядковану вчителем історії, Оксаною Ундерко, містить короткий опис зробленої духовної роботи за період перебування о.Василя на парафії Скали-Подільської, а це два з половиною роки. Також там зображено майже два десятки фотографій, які розкривають працю дійсно «живої парафії», яка усі творчі та релігійні напрацювання показує через свій Інтернет-портал www.skalaugcc.at.ua.

До брошурки додано вкладку з твором активної парафіянки, Олесі Москавлюк, яка, взявши участь у конкурсі від Мирянської комісії УГКЦ, стала лауреатом через написання саме цієї роботи на тему: «Творення живої парохії». Хочеться вірити, що така цікава інформація додасть наснаги до духовної праці не лише у Скалі-Подільській, а й інших парафій нашої Святої Вселенської Церкви.

Повідомив о.В. Германюк

Парафія, яка працює для Вас https://buchacheparchy.org.ua/ Super User