8 січня 2013 року монастирська парафія ЧСВВ-Преображення Господнього міста Чорткова  з настоятелем о.Йосафатом та отцем Захарієм ЧСВВ  радо вітали Преосвященного владику Дмитра Григорака. Архиєрейську Літургію очолив владика Дмитро у співслужінні  отців василіян з монастиря Чесного Хреста Господнього м. Бучача та отців, які обслуговують місцеву парафію.

В день вшанування Пресвятої Родини правлячий Архиєрей Бучацької єпархії виголосив проповідь присвячену сім’ї, яка є «клітиною церкви та держави». "Сім’я, наділена таїнством шлюбу, повинна брати приклад з Пресвятої Трійці,  де Бог Отець, Бог Син та Бог Дух Святий проникають один одного повністю та  залишаються при тому самобутніми. Подібно кожен член сім’ї є неповторним та унікальним, де в любові він утверджується, залишаючись собою,  тим, яким був створений",- наголосив владика. По закінченню Святої Літургії  присутніх порадував виступ дітей з гарними старовинними дитячими колядками та різдвяними віршами.

Повідомила Леся Саган

Сім’я, як клітина церкви і держави https://buchacheparchy.org.ua/ Super User