Цьогорічне свято Вознесіння Господнього Преосвященний владика Дмитро Григорак, ЧСВВ зустрів і провів з вірянами Вознесенської парафії м. Чорткова. Храмовий празник  зібрав там більше десяти священиків, були також богопосвячені особи і численні миряни з чортківських греко-католицьких парафій.

Спершу на церковному подвір’ї владику Дмитра зустрічали юні парафіяни. Далі відбулася Свята Літургія, очолена єпархом Бучацьким. Богослужіння прекрасним співом супроводжував хор студентів Чортківської дяківсько-катехитичної академії ім. свщмч. Григорія Хомишина. Після Євангелії владика виголосив проповідь. У ній архиєрей зробив акцент на потребі молитись, сказав, що молитва має бути щирою. Розповів владика і про значення свята Вознесіння Господа нашого Ісуса Христа.

Після традиційних подяк і співу «Многая літа!» відбувся Чин водосвяття. Відтак присутніх мирували, а владика разом зі священиками окроплював вірних освяченою водою.

Прес-служба Бучацької єпархії

ЄПАРХ БУЧАЦЬКИЙ РОЗДІЛИВ РАДІСТЬ ПАРАФІЯН НА ХРАМОВОМУ ПРАЗНИКУ В ЧОРТКОВІ https://buchacheparchy.org.ua/ Super User