Травень – особливий період, коли Пресвята Богородиця через молитовні практики закликає усіх вірних до духовних преображень. У цей чудовий місяць Мати Божа заохочує кожного звернути увагу на внутрішній духовний храм, який ми покликані наповнювати Богом та Його Святим Благословенням.

Аби наповнити свою душу міцною вірою, християнськими чеснотами та прославити Марію, мешканці Борщова у неділю, 13 травня, об’єднались у міжконфесійній молитві в честь Фатімської Богородиці. На Богослужінні були присутні священики, богопосвячені особи та миряни традиційних християнських конфесій. На цьому молитовному заході кожен подумки перенісся у минуле, коли Богоматір з португальської Фатіми закликала трьох дітей: Луцію, Гіацинту і Франциска до порятунку душ через святу молитву. Через цих праведних діток Пречиста Діва Марія звертається і до нас, очікуючи загальнолюдської єдності, порозуміння, навернення і миру. Це справді найбільші вартості, які будують храм душі і наповняють його щирою християнською любов’ю.

Повідомила п. Ольга Рачковська,
вчителька християнської етики, катехитка

У БОРЩОВІ МОЛИЛИСЬ ДО ФАТІМСЬКОЇ БОГОМАТЕРІ https://buchacheparchy.org.ua/ Super User