Правлячий архиєрей Бучацької єпархії Дмитро Григорак, ЧСВВ на 57-ій сесії Синоду єпископів Києво-Галицького Верховного Архиєпископства УГКЦ, який відбувся 3-4 травня у Брюховичах, представив «Устав парафії». Синод розглянув його у другому читанні.

Рішення про створення Робочої групи з канцлерів єпархій та екзархатів і працівників Канонічного відділу Патріаршої курії УГКЦ для осучаснення типового уставу парафії УГКЦ в Україні було прийняте ще на 54-ій сесії Синоду єпископів Києво-Галицького Верховного Архиєпископства УГКЦ у Брюховичах (27-28 жовтня 2011 р.) Робочу групу очолив владика Дмитро і з того часу займається питаннями парафіяльного уставу.

«Устав парафії» має за мету регулювати внутрішнє життя парафій та їх взаємозв’язок з єпархіальним урядом. Він має функціонувати паралельно з парафіяльним статутом. В «Уставі парафії» більш детально трактуються загальні положення статуту. Поступово новий устав входитиме у життя кожної парафії УГКЦ.

Прес-служба Бучацької єпархії

ЄПАРХ БУЧАЦЬКИЙ ПРЕЗЕНТУВАВ «УСТАВ ПАРАФІЇ» УГКЦ https://buchacheparchy.org.ua/ Super User