Урочиста Хресна дорога в Борщові вже традиційно об’єднує вірних різних конфесій. Цього року вона відбулася 1 квітня і знову згуртувала та зміцнила у вірі багатьох містян. У Хресній ході взяли участь священики греко-католицької громади: о. Богдан Боднар, о. Володимир Рачковський, о. Ярослав Яловіца, а також представник римо-католицької конфесії о. Марек.

Хлопчики та дівчатка Вівтарної дружини, а також учні катехитичної школи під час ходи тримали в руках образи чотирнадцятьох стацій Хресної дороги. Хрест почергово несли братство, сестринство, юнаки, дівчата, подружні пари. Церковні хори співали страсні пісні.

Хода розпочалась від церкви Успіння Пресвятої Діви Марії і пройшла головними вулицями міста. Стаціями слугували пам’ятні місця української історії, монументи Ісуса Христа, Діви Марії, храми, каплиці. Завершилась Хресна дорога біля поховання воїнів УПА.

Наприкінці дійства всі вірні, щоб отримати повний відпуст, склали молитви у намірі Святішого Отця.

Повідомила Ольга Рачковська, катехитка

У БОРЩОВІ ВІДБУЛАСЯ ЕКУМЕНІЧНА ХРЕСНА ХОДА https://buchacheparchy.org.ua/ Super User