У Хоростківській ЗОШ № 2 з ініціативи вчительки п. Галини Кушицької 6 березня  пройшла спільна духовно-пізнавальна година для учнів 9-10 класів під назвою «Про цінність людського життя». На запрошення класних керівників до школи прийшов і священик місцевої греко-католицької парафії о. Петро Цвях. Після перегляду короткометражного фільму він звернувся до дітей зі змістовною промовою, в якій йшлося про ставлення Церкви до таких проблем, як суїцид, евтаназія, вбивство ненароджених дітей. Свій виступ отець завершив оптимістичними словами про те, що немає безвихідних ситуацій, треба лише знайти в собі сили шукати цей вихід.

Кожен із присутніх учнів на зустрічі отримав від священика невеличкий образок із зображенням Спасителя і словами з Біблії: «Не бійся, бо Я з тобою! Не тривожтеся, бо Я – Бог твій! Я додам тобі сили, Я тобі допоможу, підтримаю переможною правицею моєю».

Наприкінці виховного заходу виступили дівчата 9-х класів, які виконали релігійні пісні.

Повідомила Марія Мороз, вчителька основ християнської етики
ЗОШ №2 м. Хоросткова

СВЯЩЕНИК ПОСПІЛКУВАВСЯ З ХОРОСТКІВСЬКИМИ ШКОЛЯРАМИ ПРО СУСПІЛЬНІ ПРОБЛЕМИ https://buchacheparchy.org.ua/ Super User