15 січня 2012 р. чортківська спільнота «Українська молодь – Христові» представила свій вертеп парафіянам церкви Непорочного Зачаття Пречистої Діви Марії м. Чорткова. Дійство відбулося після Святої Літургії на церковному подвір’ї. Учасниками вертепу була найактивніша молодь: хлопці були переодягнені у костюми козаків, а дівчата красувались у вишиванках і плахтах. Молоді люди дійсно показали високий мистецький рівень, а ще спільно з усіма присутніми виконали декілька колядок.

З поведінки акторів та реакції глядачів було очевидним, що для людей Різдво має неабияку духовну цінність. З цього приводу лідер спільноти УМХ Роман Безпалько висловився: «Ми показали вертеп для того, щоб побачити, скільки людей хотіло запросити вертеп до себе, переконатись, скільки людей хоче прославити Бога, хоча і ми самі своїм дійством хотіли якнайкраще прославити новонароджене Дитя».

Повідомила Марія Стариш (УМХ, м. Чортків)

УМХ ПОКАЗАЛА ЧОРТКІВЧАНАМ ВЕРТЕПНЕ ДІЙСТВО https://buchacheparchy.org.ua/ Super User