Українська Земля багата благодатними місцями. Одним з таких місць є Унівська Лавра, яка впродовж століть була одним з найбільших паломницьких центрів в Галичині. Сюди приходить багато вірних до Чудотворної ікони Пресвятої Богородиці Одигітрії.

24 грудня 2011р.Б група паломників Хоростківської греко-католицької громади, основним складом якої була молодіжно-християнська спільнота «Еммануїл», духовним наставником якої є о.Петро Панасюк, відвідали це святе місце, прибігаючи до Богородиці кожен з своїм проханням та у своєму намір енні.

Ще одним місцем, яке відвідали паломники було містечко Глиняни, неподалік Унева. Сюди приходять тисячі прочан, приклоняючись перед іконою нерукотворного розпяття Ісуса Христа, випрошуючи собі ласки та зцілення.

Відвідуючи такі місця, кожна людина збагачується духовно. Тому щиро дякуємо Богу за можливість їх відвідувати та просимо ласки неодноразово повертатися до них зростаючи у вірі.

Віра Мельник
Парафіянка храму Положення Чесної Ризи Пресвятої Богородиці м.Хоростків УГКЦ

Українська Земля багата благодатними місцями https://buchacheparchy.org.ua/ Super User