Цьогорічну сесію Міжнародного симпозіуму під гаслом «Ad fontes liturgicos» було присвячено дослідженню джерел єпископського богослужіння. Сесія відбулася 26 листопада у приміщенні богословського факультету УКУ (м. Львів).

На симпозіумі були присутні науковці з України: д-р Василь Рудейко, д-р Михайло Петрович, д-р Петро Сабат, д-р Ігор Скочиляс, Юрій Дерев’янчук (УКУ), д-р Тарас Шманько (Український літургійний центр, Львів) та ліц. Максим Тимо (Львівська духовна семінарія), з Польщі: д-р габ. Пшемислав Новаковський, о. д-р Януш Мєчковскі, о. д-р Кшиштоф Марцяновіч (UPJP, Краків), зі Словаччини: о. д-р Марцель Мойжеш, о. проф. д-р Войтех Богач, Михайло Ґлеваняк (Пряшівський університет), з Австрії: с. д-р Васса Ларін (Віденський університет). Усі ці вчені багато часу досліджують історію єпископського служіння. Саме тому вони поділились з усіма присутніми власним досвідом дослідження давніх літургійних пам’яток, які допомагають зрозуміти процеси, що відбувалися під час розвитку богослужіння минулих століть і надалі залишаються живим джерелом та натхненням для богослов’я.

З благословення Архиєрея Бучацької єпархії Преосвященного Владики Кир Дмитра Григорака, ЧСВВ учасниками Міжнародного симпозіуму від нашої єпархії були о. мгр. Ігор Федоришин та о. мгр. Зеновій Войтюк.

Міжнародний літургійний симпозіум «Повернення до джерел» (ad fontes liturgicos) https://buchacheparchy.org.ua/ Super User