З нагоди 70-ї річниці від дня смерті митрополита Андрея Шептицького, за сприянням дирекції Улашківської ЗОШ І-ІІІ ст. та місцевого пароха о. Ігоря Лесюка, 24 грудня 2014 р.Б. відбулася зустріч з школярами, приурочена пам’яті митрополита.

Цікаві реферати для підростаючого покоління приготували студенти Чортківської Дяківсько-Катехитичної Академії ім. свщм. Г. Хомишина - бр. Іван Касюк та бр. Тарас Воробець. Також, о. Ігор приготував презентацію про життя подвижника віри і звернувся з духовним словом та благословенням до школярів.

Пізніше на парафії переглядатимуть фільм «Андрей», щоб в цей Рік Андрея Шептицького, вдивляючись в його постать, запалитися любов’ю до Бога, Церкви і народу. На парафії під час зимових канікул відбудеться християнський табір для дітей на тему: «Митрополит Андрей, діти і потребуючі», який проведуть студенти ЧДКА ім. свщм. Г. Хомишина.

Прес-служба Бучацької єпархії УГКЦ

Улашківські школярі більше дізналися про митрополита Андрея Шептицького https://buchacheparchy.org.ua/ Super User