07 грудня 2014 р. Б. у с. Старе Місто, Підгаєцького деканату при парохії св. Юрія Побідоносця відбулося святкування 25-річниці виходу УГКЦ із підпілля. Святкування розпочалося Архієрейською Літургією, яку очолив Владика Василій (Івасюк).

Спільно з Архиєреєм молилося також 7 священиків та більш як 300 вірних. Саме із Храму св. Юрія Побідоносця розпочалося священиче служіння, тоді ще о. Василія Івасюка, або як його знали парафіяни, о. Ярослава.

«Життя набирає свого змісту тоді, коли робимо добро, яке є благом для ближнього та самого себе. Життя у Христі – спільна справа. В її основі лежить духовна праця над собою, накопичення в собі добра, любові і правди. Метою нашого народу є мирно жити і вільно молитися у храмі. Сьогодні вітаю вас із 25-річницею виходу УГКЦ із підпілля. За дозволом правлячого Архиєрея Бучацької єпархії, Кир Дмитра, молюся сьогодні з вами за мир і спокій на нашій землі. Нехай, метою нашого життя буде Бог», - правлячий Архиєрей Коломийсько-Чернівецької єпархії Кир Василій (Івасюк).

Після завершення Божественної Літургії, парох о. Микола Мидляк, вручив пам’ятні грамоти, всім священикам, які працювали колись при даній парохії. Також, Владика Василій (Івасюк), уділив повний відпуст, так як реколекції, які відбувалися на протязі 04-06 грудня при церкві м. Підгаєць, Всіх Святих Українського Народу відбувалися реколекції «Жива парафія – місце зустрічі з живим Христом», які власне були приурочені до даного ювілею.

Після чого вірні разом із духовенством здійснили урочистий похід вулицями села, до старенької церкви Покрови Пресвятої Богородиці на Тудинці (старовинна назва села), де відбулося освячення відновленої дзвіниці.

В кінці листопада 1989 р.Б., за участю 6 священиків з яких: о. Василій Семенюк, о. Василій Івасюк, о. Іван Колодій, о. Павло Репела, о. Роман Шафран, о. Іван Якимів, а також, більше як 1 тис. вірних, у «Церкві на Тудинці», молилися Молебень до Серця Христового, а вже 3 грудня відбулася Перша Божественна Літургія. Саме звідси розпочалося відродження УГКЦ на Підгаєччині.

Прес-служба Бучацької єпархії УГКЦ

Життя набирає свого змісту тоді, коли робимо добро, - Владика Василій (Івасюк) https://buchacheparchy.org.ua/ Super User